Miedzynarodowe Mistrzostwa

Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist 2019

Kiedy

13 - 15 września 2019
Planowany start godz. 11:00

© SailingNet

WYNIKI

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO
to jedna z najważniejszych imprez żeglarskich w klasie Optimist w Polsce i Europie.

Od lat cieszy się dużym uznaniem i niesłabnącym prestiżem, ściągając na każdą ze swoich edycji liczne grono zawodników z kraju i zagranicy. Biorąc pod uwagę fakt, iż klasa Optimist jest najpopularniejszą na świecie klasą żeglarską, regatom rozgrywanym w tej klasie każdorazowo towarzyszy duże zainteresowanie mediów i środowisk żeglarskich. Główną bazą regat jest Marina Dziwnów. To sprawdzony już w tego typu przedsięwzięciach obiekt. Tutaj znajdowało się centrum wydarzeń podczas Mistrzostw Świata w klasie Laser Radial w roku 2014 czy Mistrzostw Świata w klasie Opitmist w roku 2015.

Wyniki 2018

Wyniki 2017

Wyniki 2016

Artur Burdziej

Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist

Program regat

Szczegółowy program zostanie zamieszczony w późniejszym terminie.

Sponsorzy

Chcesz zostać sponsorem? lp.oksp@tkatnok

Partnerzy

WARUNKI UCZESTNICTWA

Organizator wprowadza limit dopuszczenia do regat 320 zawodników w tym rezerwuje dla zawodników Polskich min 150 miejsc.

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem strony www.sailingnet.pl lub formularza on - line dostępnego pod adresem polishoptimist.sailingnet.pl.
Podczas procedury zgłoszeniowej w miejscu regat wymagane są następujące dokumenty:

dowód wpłaty wpisowego do regat,

ubezpieczenie OC na sumę gwarancyjną minimum 1.500.000 EUR,

aktualne badanie lekarskie

potwierdzenie opłaconych aktualnych składek PSKO


Zalecana forma rejestracji dla zawodników z Polski www.sailingnet.pl

Lista zawodników zgłoszonych online

Formularz zgłoszeniowy

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

100 zł

Do 31.08.2019

Zawodnicy, którzy dopełnią procedury zgłoszeniowej w powyższym terminie. 40 euro dla zawodników zagranicznych.

150 zł

Po 31.08.2019

Zawodnicy, którzy nie dopełnią procedury zgłoszeniowej w powyższych terminach, podlegają opłacie wpisowego podwyższonej o 50%.

Lista startowa

Liczba zawodników (275)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
12.09.2019 POL 1879 Igor Grzelak
12
WTW Warszawa
12.09.2019 POL 1802 Piotr Trella
11
MKŻ Arka Gdynia
12.09.2019 POL 1979 Hubert Nowicki
12
GKŻ
12.09.2019 POL 2222 Karol Stachowski
10
GKŻ
12.09.2019 POL 1999 Jakub Tomczyński
14
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 2030 Adam Turczynowicz
14
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 1906 Gustaw Kwiek
13
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 1975 Maja Kwiek
12
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 2016 Malina Pietrzak
12
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 2200 Kaja Śledzińska
12
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 333 Michał "Kornik" Skawiński
12
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 2191 Jan Karnowski
13
KS Spójnia Warszawa
12.09.2019 POL 1798 Hanna Ługowska
14
KS Spójnia Warszawa
11.09.2019 POL 2065 Aleksander Szczepara
10
KŻ Horn Kraków
11.09.2019 POL 1709 Hanna Kusztejko
11
KŻ Horn Kraków
09.09.2019 POL 3422 Mateusz Kozłowski
11
OKŻ Olsztyn
09.09.2019 GER 1417 Severin Gericke
15
CYC
09.09.2019 POL 2606 Miłosz Wyszyński
13
Giżycka Grupa Regatowa
08.09.2019 POL 1988 ANTONI KILISZEK
13
MKS Dwójka Warszawa
08.09.2019 CZE 819 Beata Dokoupilova
11
Jachtklub Brno
08.09.2019 CZE 834 Linda Dokoupilova
13
Jachtklub Brno
06.09.2019 GER 1311 Till Bergmann
12
MSC
06.09.2019 POL 2126 Alexandre Vidal
11
WTW Warszawa
04.09.2019 POL 3404 SZYMON ROZUM
14
MKS Dwójka Warszawa
03.09.2019 POL 1554 Tymon Przyjemczak
11
KS ZATOKA Puck
03.09.2019 POL 1670 Zuzanna Zasada
13
KS ZATOKA Puck
03.09.2019 POL 1625 Sebastian Schmidt
12
KS ZATOKA Puck
03.09.2019 POL 2212 Mateusz Graczyk
11
CSW OPTY USTKA
02.09.2019 GER 1259 Eddy Theodor Von Bülow
14
PYC
02.09.2019 GER 1412 Leon Jost
11
Württembergischer Yachtclub
02.09.2019 GER 1391 Tim Krause
13
DTYC
02.09.2019 CZE 703 Liliana Dymáková
9
YC Vysoké Mýto
02.09.2019 CZE 714 Matyáš Dymák
14
YC Vysoké Mýto
02.09.2019 CZE 843 Karolína Lojková
11
JK Černá v Pošumaví
31.08.2019 POL 907 Milena Siczek
14
Uks Żegluj Lublin
31.08.2019 POL 1655 Maciej Cioczek
12
Uks Żegluj Lublin
31.08.2019 POL 1114 Mikołaj Cieślak
11
Uks Żegluj Lublin
31.08.2019 POL 1603 Tomasz Zadora
12
Uks Żegluj Lublin
31.08.2019 POL 1914 Antonina Liro
11
KŻ Horn Kraków
31.08.2019 GER 1512 Leonie Boecker
12
Potsdamer Yacht Club
31.08.2019 POL 1902 Mateusz Kolba
13
KN Lider Kraków
31.08.2019 POL 111 Jakub Lipowski
12
KN Lider Kraków
31.08.2019 POL 1193 Igor Wierzbowski
12
KN Lider Kraków
31.08.2019 POL 2118 Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 2140 Maja Józkowicz
13
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1665 Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1780 Szymon Kolka
11
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 2135 Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 2270 Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia
31.08.2019 GER 12826 Moritz Borowiak
11
Schweriner Segler Verein von 1894
31.08.2019 POL 2151 Jan Rohde
11
SSW MOS Iława
31.08.2019 POL 3409 Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława
31.08.2019 POL 1586 Andrzej Grochal
-
KSW Baltic Dziwnów
31.08.2019 POL 1804 Jakub Chudyk
10
KSW Baltic Dziwnów
31.08.2019 POL 479 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
12
KSW Baltic Dziwnów
31.08.2019 POL 1822 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
10
KSW Baltic Dziwnów
31.08.2019 POL 1806 Maja Stormann
12
KSW Baltic Dziwnów
31.08.2019 POL 2154 Bartłomiej Pialik
14
KSW Baltic Dziwnów
31.08.2019 CZE 318 Karolina Hejnova
12
YCBO
31.08.2019 LTU 465 Tadas Lukosevicius
11
KSM Bangputys
31.08.2019 LTU 450 Rokas Golubovas
12
KSM Bangputys
31.08.2019 LTU 455 Rokas Germanavicius
11
KSM Bangputys
31.08.2019 LTU 451 Asta Aperaviciute
12
KSM Bangputys
31.08.2019 LTU 452 Domas Janciukas
13
KSM Bangputys
31.08.2019 LTU 545 Marius Antanavicius
11
KSM Bangputys
31.08.2019 LTU 900 Jokubas Cepla
11
KSM Bangputys
31.08.2019 GER 1230 Finn Meichle
12
Württemberger Yachtclub
31.08.2019 POL 2071 Mateusz Gigielewicz
14
Giżycka Grupa Regatowa
31.08.2019 POL 2166 Dominika Grala
13
Giżycka Grupa Regatowa
31.08.2019 POL 2605 Magdalena Skórnóg
13
Giżycka Grupa Regatowa
31.08.2019 ITA 9101 Lorenzo Ghirotti
11
Fraglia Vela Malcesine
31.08.2019 ITA 8572 Edoardo Brighenti
14
Fraglia Vela Malcesine
31.08.2019 ITA 9299 Davide Chemasi
12
Fraglia Vela Malcesine
31.08.2019 POL 1865 Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 2552 Maciej Iliński
15
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1799 Iwo Reński
14
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1932 Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 100 Krzysztof Ołowiak
11
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1903 Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1626 Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1444 Oskar Ponto
15
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 2041 Filip Jarosiewicz
13
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 4112 Jan Zamojski
13
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 2117 Alicja Tutkowska
12
YKP Gdynia
30.08.2019 GER 1419 Esther Rodenhausen
15
Mühlenberger Segel Club e. V.
30.08.2019 GER 1312 Annabelle Knoop
12
Potsdamer Yacht Club
29.08.2019 POL 2067 Piotr Kuźniarski
12
KŻ Horn Kraków
29.08.2019 POL 2068 Kacper Bąk
14
KŻ Horn Kraków
29.08.2019 POL 1329 Gita van der Voort
12
KŻ Horn Kraków
29.08.2019 POL 16 Kasia Wajdowska
15
KŻ Horn Kraków
29.08.2019 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek
12
KŻ Horn Kraków
29.08.2019 POL 709 Jakub Kuraś
12
KŻ Horn Kraków
29.08.2019 POL 191 Hubert Staroń
11
KŻ Horn Kraków
29.08.2019 GER 13601 Lorenz Hackbusch
12
RSVM
28.08.2019 GER 13390 Jonathan Behnke
11
SCA
28.08.2019 GER 13513 Linjo Köbisch
13
Berliner Yacht-Club
28.08.2019 POL 1960 Miłosz Samek
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
28.08.2019 POL 922 Jakub Podgórny
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
28.08.2019 POL 1957 Lena Kaczmarek
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
27.08.2019 SWE 4646 Oscar Wallin
12
MSS
27.08.2019 GER 13623 Pauline Höpfner
13
Berliner Yacht-Club
27.08.2019 GER 1214 Leif Kaehler
12
Norddeutscher Regatta Verein
27.08.2019 ITA 8514 Christian Scudelari
11
Fraglia vela riva
27.08.2019 GER 1375 Anna Buchler
11
Berliner Yacht-Club
27.08.2019 CZE 38 Jindrich Kalab
14
VS Duchcov
27.08.2019 CZE 615 Matyas Raza
11
VS Duchcov
27.08.2019 CZE 412 Vojtěch Tlapák
14
YC SK Štětí
27.08.2019 CZE 827 Zuzana Tlapáková
12
YC SK Štětí
27.08.2019 POL 2709 Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława
27.08.2019 POL 2008 Maciej Kasprzak
11
SSW MOS Iława
27.08.2019 POL 1669 Natalia Chojnowska
12
SSW MOS Iława
27.08.2019 POL 1978 Kinga Furmanek
12
SSW MOS Iława
27.08.2019 POL 1801 Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława
27.08.2019 CZE 812 Ondřej Šindelka
13
MYK
27.08.2019 GER 1200 Elina Seitz
12
NRV
27.08.2019 GER 1130 Theodor Goede
14
Muehlenberger Segelclub
26.08.2019 GER 1453 Paula Kiesewalter
12
BYC
26.08.2019 CZE 809 Kristýna Flosmanová
13
TJ Jiskra Třeboň
26.08.2019 GER 1428 David Buchler
13
Berliner Yacht-Club
25.08.2019 SWE 4793 Hugo Hovlind
13
LJS
25.08.2019 GER 1280 Beeke Segger
14
Blankeneser Segelclub
25.08.2019 POL 1936 Daniel Łachacz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
25.08.2019 GER 1011 Xaver Schwarz
15
Cyc
25.08.2019 POL 1937 Maciej Szawkowski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
25.08.2019 ITA 9117 Victoria Demurtas
11
Fraglia Vela Riva
25.08.2019 ITA 9217 Alex Demurtas
11
Fraglia Vela Riva
25.08.2019 ITA 9321 Giovanni Bedoni
11
Fraglia vela riva del garda
25.08.2019 GER 11278 Lara Prokop
15
BYC
25.08.2019 CZE 817 Lukas Kraus
13
JK Ceska Lipa
25.08.2019 POL 2121 Joanna Michalska
12
UKS Yacht Club Sława
24.08.2019 GER 1300 Constantin Bötsch
12
BYC
24.08.2019 LTU 865 Jonas Taruta
9
Bangpuyys
24.08.2019 LTU 595 Justas Rudminas
12
Bangputys
24.08.2019 LTU 323 Jonas Stulginskas
12
Bangputys
24.08.2019 LTU 1926 Tautvydas Buožius
12
Bangputys
24.08.2019 LTU 590 Rokas Rimša
11
Bangputys
24.08.2019 LTU 589 Mingailė Plučaitė
10
Bangputys
24.08.2019 LTU 1050 Adomas Dumbliauskas
12
Bangputys
24.08.2019 GER 1470 Paul Sigge
13
ETUF
24.08.2019 GER 1065 Helene Ropohl
11
Mühlenberger Segelclub
24.08.2019 GER 1006 Marleen Rachmann
11
Seglergemeinschaft Lohheider See e.V.
24.08.2019 SWE 4511 Claes Jarudd
14
KSSS
23.08.2019 CZE 769 Jeremias Prikryl
12
LS Kromeriz
22.08.2019 CZE 65 Markéta Ptáčková
11
YC Velké Dářko
22.08.2019 CZE 45 Tereza Ptáčková
13
YC Velké Dářko
20.08.2019 POL 2058 Piotr Grabski
14
YC Zefir Drakkar Poraj
20.08.2019 SWE 4814 Levi Bernhardtz
12
Röss
20.08.2019 SWE 4769 Noah Bernhardtz
14
Röss
20.08.2019 POL 2019 Danuta Grudzień
13
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski
20.08.2019 GER 1421 Bastian Weber
13
Chiemsee Yacht Club
20.08.2019 CZE 8 Barbora Valenova
12
JK Olomouc
18.08.2019 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
18.08.2019 POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
18.08.2019 GER 1484 Theodor Schwanebeck
13
RSVM
18.08.2019 GER 1169 Emma Mahnke
14
Rsvm
17.08.2019 GER 1318 Leif Thorns
13
Mühlenberger Segel Club
16.08.2019 GER 13602 Joris Leiskau
13
RSVM
15.08.2019 GER 1397 Liska Keim
13
SVS/VSaW
15.08.2019 GER 13407 Noel Jonas Theiner
11
SSV von 1894
15.08.2019 GER 1103 Reamonn Theiner
12
SSV von 1894
14.08.2019 POL 2035 Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia
14.08.2019 POL 2244 Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA
14.08.2019 POL 2032 Fabian Kocięda
12
OPTI CWM GDYNIA
14.08.2019 POL 2034 Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA
14.08.2019 POL 2037 Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia
14.08.2019 POL 1943 Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia
14.08.2019 POL 2219 Aleksander Bury
14
Opti CWM Gdynia
14.08.2019 SWE 4624 TEA ZEEBERG
14
LDSS
14.08.2019 GER 1418 Fiene Arp
13
Warnemünder Segel-Club
14.08.2019 POL 2122 Kajetan Stein
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA
14.08.2019 GER 1498 Hans Haberland
13
Segel Club Ahoi Berlin
13.08.2019 POL 151 Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań
13.08.2019 NOR 4046 Vetle Stoen
13
Nesodden Seilforening
13.08.2019 NOR 4047 Philip Forslund
12
Nesodden Seilforening
12.08.2019 SWE 4806 Malcolm Graner
14
KSSS
12.08.2019 POL 1883 Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 1745 Adrian Majdosz
14
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 1882 Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 1888 Stanisław Maik
13
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 1884 Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 1885 Anna Chomont
14
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 1868 Joanna Cymerman
15
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 1889 Jeremi Dąbrowski
14
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 POL 11664 Kamil Nadolny
11
UKS Barnim Goleniów
12.08.2019 GER 1090 Mathilda Schäfer
13
Münchner Yacht Club
12.08.2019 SWE 4700 Max Zetterström
13
LDSS
11.08.2019 GER 1139 Max Jasper Jahn
12
SCA 1921 e.V.
11.08.2019 GER 1477 Philipp Riedel
12
Berliner Yacht Club
10.08.2019 GER 13638 Maximilian Pinck
11
Fürstenberger Yachtclub, BG006
10.08.2019 GER 1007 Levian Buescher
10
DSCU
09.08.2019 POL 1460 Aleksandra Jakubowska
15
ŻMKS Poznań
09.08.2019 POL 1049 Teresa Zawal
15
ŻMKS Poznań
09.08.2019 POL 1050 Szymon Rossa
13
ŻMKS Poznań
09.08.2019 POL 1283 Adam Cwojdziński
13
ŻMKS Poznań
09.08.2019 POL 1871 Wojciech Stefaniak
13
ŻMKS Poznań
09.08.2019 GER 1014 Skipp Frahm
12
Berliner Yachtclub
09.08.2019 SWE 4755 Cornelia Widestam
14
KKKK
09.08.2019 POL 927 Hubert Marciniak
13
JKW Poznań
09.08.2019 POL 2201 Jan Sawicki
11
JKW Poznań
09.08.2019 POL 1438 Zuzanna Borucka
12
JKW Poznań
09.08.2019 POL 39 Maria Nycz
10
JKW Poznań
08.08.2019 GER 1450 Eleonora Röpke
13
SGS Schwielochsee
08.08.2019 SWE 4659 Selma Hård
12
KKKK
07.08.2019 CZE 858 Adam Jaroš
14
MYK
07.08.2019 SVK 12 Sara Hruskova
15
YC Slovan Bratislava
07.08.2019 SWE 4798 Annie Hinton
12
RÖSS
07.08.2019 POL 1084 Julia Maziarz
13
KS Energetyk
07.08.2019 SWE 4803 Erik Norlén
14
KSSS
06.08.2019 SWE 4630 Lukas Wolfgang
11
HjBK
05.08.2019 POL 1151 Alicja Przybyłek
14
AZS Poznań
05.08.2019 POL 1574 Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań
05.08.2019 POL 1390 Kacper Młodzianowski
14
AZS Poznań
05.08.2019 POL 920 Maksymilian Kruczyński
13
AZS Poznań
05.08.2019 POL 1140 Aleksandra Borucka
13
AZS Poznań
05.08.2019 POL 2148 Jakub Modzelewski
15
AZS Poznań
05.08.2019 GER 1415 Bo Berthold
15
PWV
05.08.2019 GER 1112 Mic Mohr
11
PWV
05.08.2019 GER 1416 Carl Krause
14
RSC92
05.08.2019 GER 1287 Lysander Winter
13
NRV
05.08.2019 GER 1277 Moritz Wagner
13
DTYC
31.07.2019 SWE 4669 Victor Isdahl
13
Hjuviks Båtklubb
26.07.2019 SWE 4788 Sebastian Delgado
13
Malmö Segelsällskap (MSS)
20.07.2019 SWE 4799 Jonatan Röijer
14
LDSS
18.07.2019 POL 8114 Piotr Wójcik
12
SEJK Pogoń Szczecin
18.07.2019 POL 7 Karol Rak
12
SEJK Pogoń Szczecin
18.07.2019 POL 2070 Zofia Wołosz
11
SEJK Pogoń Szczecin
18.07.2019 POL 20411 Bartosz Pluta
12
SEJK Pogoń Szczecin
17.07.2019 POL 1525 Józef Krasowski
10
KS Spójnia Warszawa
17.07.2019 POL 1766 Jan Muszyński
12
KS Spójnia Warszawa
16.07.2019 SWE 4801 Leo Birgersson
13
MSS
15.07.2019 GER 1414 Caspar ILGENSTEIN
13
Muehlenberger Segel-Club
07.07.2019 SWE 4816 Julia Werton
14
LDSS
06.07.2019 POL 51 Hubert Adamów
14
KS Dobra Marina
06.07.2019 POL 1754 Jan Borowiak
14
KS Dobra Marina
06.07.2019 POL 13 Aleksander Nowakowski
11
KS Dobra Marina
06.07.2019 POL 53 Oliwia Pietkiewicz
10
Klub Sportowy Dobra Marina
06.07.2019 POL 1644 Nina Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.07.2019 POL 1917 Filip Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.07.2019 POL 81 Tymon Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.07.2019 POL 1827 Ewa Lewandowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.07.2019 POL 1817 Lila Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.07.2019 POL 2057 Natalia Kilar
14
YK Stal Gdynia
05.07.2019 POL 1880 Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 POL 2120 Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 SWE 4800 Philip Bjorkman
14
MSS
01.07.2019 POL 1950 Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1963 Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1758 January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1593 Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1018 Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1947 Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1026 Jakub Gil
13
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 2114 Tymon Wiatrowski
13
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 2403 Pola Schmidt
15
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1750 Filip Nosol
12
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1175 Alicja Dampc
11
CHKŻ Chojnice
26.06.2019 SWE 4775 Erik Bengtsson
13
BKSS
25.06.2019 CZE 844 Frantisek Burda
9
Jacht klub Ceska Lipa
21.06.2019 POL 2024 Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
21.06.2019 POL 2036 Maja Wójcik
11
KSW Baltic Dziwnów
21.06.2019 POL 2153 Szymon Wójcik
14
KSW Baltic Dziwnów
07.06.2019 CZE 836 Adela Rabasova
13
YC Jezero Hlucin
06.06.2019 CZE 828 Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub
04.06.2019 POL 3553 Antoni Nazimek
14
JKW Poznań
04.06.2019 POL 2101 Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań
04.06.2019 POL 1728 Jan Kamieński
13
JKW Poznań
04.06.2019 POL 1829 Stanisław Wojda
13
JKW Poznań
04.06.2019 POL 1645 Andrzej Nycz
13
JKW Poznań
04.06.2019 POL 2210 Kacper Warywoda
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.06.2019 POL 12194 Jakub Rusiniak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.06.2019 POL 2203 Michał Karnacewicz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.06.2019 POL 2209 Filip Rostek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.06.2019 POL 2194 Maciej Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.06.2019 POL 2204 Aleksandra Zybert
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
09.09.2019 POL 535 Olivier Kuźma
11
MKŻR Marina Hotele
09.09.2019 POL 1404 Paweł Łopuszko
11
MKŻR Marina Hotele
08.09.2019 CZE 424 Klara Chalupnikova
-
YC Brno
03.09.2019 FIN 910 Ines Ruohela
13
EPS
02.09.2019 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz
10
Jacht Klub Nisko
31.08.2019 POL 12036 Lidia Łukasik
12
Uks Żegluj Lublin
31.08.2019 POL 1444 Ewa Czapla
14
Uks Żegluj Lublin
31.08.2019 POL 1601 Marcel Cichosz
12
Uks Żegluj Lublin
31.08.2019 POL 825 Jan Wiśniewski
12
MKS "Dwójka" Warszawa
31.08.2019 POL 1716 Bartłomiej Heksel
15
KN Lider Kraków
31.08.2019 POL 1925 Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski
12
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1969 Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława
31.08.2019 POL 2101 Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
31.08.2019 CZE 747 Lukas Krč
-
Jachtklub Prostejov
31.08.2019 POL 2170 Jan Fuk
13
Giżycka Grupa Regatowa
31.08.2019 POL 2006 Amelia Potejko
13
Giżycka Grupa Regatowa
31.08.2019 POL 1452 Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1862 Zuzanna Zielińska
13
YKP Gdynia
31.08.2019 POL 1835 Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia
30.08.2019 ANG 898 D D
18
YC Dygwe
29.08.2019 ITA 9217 MOSE' BELLOMI
-
FRAGLIA VELA RIVA
27.08.2019 POL 2007 Alicja Michalewska
12
SSW MOS Iława
26.08.2019 SWE 4784 Wilhelm Dahlberg
13
KSSS
26.08.2019 SWE 4500 Malcolm Dahlberg
11
KSSS
25.08.2019 POL 8 Igor Piechota
10
UKS Yacht Club Sława
25.08.2019 POL 10 Aleks Ertel
9
UKS Yacht Club Sława
25.08.2019 POL 1306 Karol Kucharczyk
12
UKS Yacht Club Sława
25.08.2019 POL 1305 Zuzanna Rzadkowska
13
UKS Yacht Club Sława
25.08.2019 POL 10891 Damian Malcher
12
UKS Yacht Club Sława
18.08.2019 POL 2028 INKA KOZA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
18.08.2019 POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI
10
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
18.08.2019 POL 935 TOMASZ MIESZCZANKIN
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
17.08.2019 CZE 833 Tatiana Bělunková
11
YC Jezero Hlučín
14.08.2019 POL 3425 Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia
12.08.2019 POL 1881 Maciej Cymerman
13
UKS Barnim Goleniów
09.08.2019 POL 1224 Piotr Jakubowski
13
ŻMKS Poznań
09.08.2019 POL 1739 Daniel Śmiałowski
12
ŻMKS Poznań
09.08.2019 POL 965 Laura Urbańska
10
JKW Poznań
05.08.2019 GER 1221 Franz Krause
12
RSC92
18.07.2019 POL 1374 Maksymilian Wróbel
12
SEJK Pogoń Szczecin
18.07.2019 POL 4030 Paweł Matuszak
11
SEJK Pogoń Szczecin
06.07.2019 POL 1753 Michał Jankowski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.07.2019 POL 910 Wojciech Jankowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.07.2019 POL 1757 Rafał Górski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
05.07.2019 POL 1941 Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
01.07.2019 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice
01.07.2019 POL 1949 Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice
21.06.2019 POL 2152 Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
21.06.2019 POL 2023 Jakub Szurko
11
KSW Baltic Dziwnów
04.06.2019 POL 1492 Paweł Romanowicz
14
JKW Poznań

Miejsce regat

Wietrzne akweny, rozbudowana żeglarska infrastruktura i sympatyczna atmosfera powodują, że organizowane tu regaty, każdorazowo cieszą się dużym zainteresowaniem.

Miejscem organizacji regat będzie Marina Dziwnów. Wyścigi będą rozgrywane na akwenie Zatoki Pomorskiej Morze Bałtyckie. Akwen rezerwowy Zalew Kamieński.

Miejsce

Marina Dziwnow

Dziwnów, ul. S. Żeromskiego 30,

Telefon: +48 91 38 11 235; Telefon kom.: 501 958 836

GPS: 54°01’34’’N, 14°46’03’’E

Gmina Dziwnów dla turysty, żeglarza, sportowca, inwestora (pdf)

Zakwaterowanie

Aktualnie pracujemy nad przygotowaniem atrakcyjnej oferty dotyczącej zakwaterowania. Niebawem zamieścimy stosowne linki z adresami rekomendowanych lokalizacji.

Koordynator

Arkadiusz Lenkowski telefon +48 605 332 155, e-mail: a.lenkowski@post.pl