Miedzynarodowe Mistrzostwa

Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist 2020

Kiedy

18 - 20 września 2020
Planowany start godz. 11:00

Zgłoszenia on-line od dnia 01.06.2019

Zgłoszenia do regat

© SailingNet

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO
to jedna z najważniejszych imprez żeglarskich w klasie Optimist w Polsce i Europie.

Od lat cieszy się dużym uznaniem i niesłabnącym prestiżem, ściągając na każdą ze swoich edycji liczne grono zawodników z kraju i zagranicy. Biorąc pod uwagę fakt, iż klasa Optimist jest najpopularniejszą na świecie klasą żeglarską, regatom rozgrywanym w tej klasie każdorazowo towarzyszy duże zainteresowanie mediów i środowisk żeglarskich. Główną bazą regat jest Marina Dziwnów. To sprawdzony już w tego typu przedsięwzięciach obiekt. Tutaj znajdowało się centrum wydarzeń podczas Mistrzostw Świata w klasie Laser Radial w roku 2014 czy Mistrzostw Świata w klasie Opitmist w roku 2015.

Wyniki 2019

Wyniki 2018

Wyniki 2017

Wyniki 2016

Artur Burdziej

Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist

Program regat

Szczegółowy program zostanie zamieszczony w późniejszym terminie.

Sponsorzy

Chcesz zostać sponsorem? lp.oksp@tkatnok

Partnerzy

WARUNKI UCZESTNICTWA

Organizator wprowadza limit dopuszczenia do regat 320 zawodników w tym rezerwuje dla zawodników Polskich min 150 miejsc.

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem strony www.psko.pl lub formularza on - line dostępnego pod adresem polishoptimist.sailingnet.pl.
Podczas procedury zgłoszeniowej w miejscu regat wymagane są następujące dokumenty:

dowód wpłaty wpisowego do regat,

ubezpieczenie OC na sumę gwarancyjną minimum 1.500.000 EUR,

aktualne badanie lekarskie

potwierdzenie opłaconych aktualnych składek PSKO


Zalecana forma rejestracji dla zawodników z Polski www.psko.pl

Lista zawodników zgłoszonych online

Formularz zgłoszeniowy

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

120 zł

Do 11.09.2020

Zawodnicy, którzy dopełnią procedury zgłoszeniowej w powyższym terminie. 40 euro dla zawodników zagranicznych.

180 zł

Po 11.09.2020

Zawodnicy, którzy nie dopełnią procedury zgłoszeniowej w powyższych terminach, podlegają opłacie wpisowego podwyższonej o 50%.

Lista startowa

Liczba zgłoszeń online (243)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
13.08.2020 CZE 808 Nina Paigerová
-
YC CERE
13.08.2020 CZE 808 Nina Paigerová
-
YC CERE
13.08.2020 CZE 911 Štěpán Mastník
8
YC CERE
13.08.2020 CZE 909 Federico Milan Falc
18
YC CERE
13.08.2020 CZE 908 Jan Valenta
-
YC CERE
10.08.2020 ITA 117 ALEX DEMURTAS
-
FRAGLIA VELA RIVA
10.08.2020 CZE 788 Anežka Beerová
11
SK Štětí, Yachtclub
09.08.2020 POL 3481 Michał Jaroszek
14
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 12024 Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 2036 Maja Wójcik
12
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 2153 Szymon Wójcik
15
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 1586 Andrzej Grochal
-
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 1804 Jakub Chudyk
11
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
13
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 4 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
11
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 202 Maja Storman
13
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 2154 Aleksandra Bobrowska
13
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 1860 Aleksander Lenart
11
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 1806 Filip Szymanek
14
KSW Baltic Dziwnów
07.08.2020 POL 1937 Maciej Szawkowski
-
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
07.08.2020 POL 1457 MATYLDA RODZIEWICZ
-
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
07.08.2020 POL 12971 TOMASZ TERLECKI
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
07.08.2020 POL 1946 IGOR MURACH
11
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
07.08.2020 POL 1936 ERYK MAJEWSKI
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
07.08.2020 POL 747 DANIEL ŁACHACZ
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
07.08.2020 POL 1747 OLIWIA KACZYŃSKA
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
07.08.2020 POL 129 JULIA PŁOCHARCZYK
11
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
05.08.2020 GER 1416 Franz Krause
13
RSC92
05.08.2020 CZE 858 Adam Jaros
-
MYK, z.s.
04.08.2020 SWE 4828 Jonatan Röijer
15
LDSS
04.08.2020 SWE 4832 Max Zetterström
14
LdSS
03.08.2020 SWE 4774 Erik Bengtsson
14
BKSS
03.08.2020 POL 1950 Jeremi Szczukowski
14
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 926 Zofia Prądzyńska
14
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1758 January Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1018 Antoni Lipiński
14
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1751 Jacek Kalinowski
14
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 2010 Jakub Gil
14
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 2403 Pola Schmidt
16
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1750 Filip Nosol
13
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1175 Alicja Dampc
12
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 2212 Mateusz Graczyk
12
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1879 Igor Grzelak
13
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 2057 Natalia Kilar
15
YK Stal Gdynia
03.08.2020 POL 1075 Helena Moritz
11
UKS FIR WARSZAWA
03.08.2020 POL 470 Bartosz Nurowski
11
UKS FIR WARSZAWA
03.08.2020 POL 1422 Kajdy Maksymilian
10
UKS FIR WARSZAWA
03.08.2020 POL 424 Kacper Wysocki
11
UKS FIR Warszawa
03.08.2020 POL 1470 Ewa Bańbura
10
UKS FIR Warszawa
03.08.2020 POL 1424 Tadeusz Kozłowski
10
UKS FIR Warszawa
03.08.2020 POL 2126 Alexsandre Vidal
12
UKS FIR Warszawa
03.08.2020 POL 1 Nathan Vidal
11
UKS FIR Warszawa
01.08.2020 GER 1061 Pauline Siepmann
14
MSC
31.07.2020 POL 3425 Maksymilian Malec
12
Opti CWM Gdynia
31.07.2020 POL 1541 Jakub Porębski
11
Opti CWM Gdynia
31.07.2020 POL 3333 Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia
31.07.2020 POL 2037 Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia
31.07.2020 POL 1221 Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia
31.07.2020 POL 2081 Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia
31.07.2020 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
12
OPTI CWM Gdynia
31.07.2020 POL 2124 Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia
31.07.2020 CZE 836 Adela Rabasova
14
YC Jezero Hlucin
31.07.2020 GER 1166 Clemens Epe
-
YRCA
30.07.2020 GER 1200 Elina Seitz
13
NRV
30.07.2020 POL 1865 Paulina Rutkowska
15
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 1799 Iwo Reński
15
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 1932 Konrad Wlazłowski
15
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 1764 Krzysztof Ołowiak
12
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 3469 Mateusz Kluczka
14
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 1780 Szymon Kolka
12
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 2270 Piotr Kosowski
12
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 2041 Filip Jarosiewicz
14
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 4112 Jan Zamojski
14
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 2117 Alicja Tutkowska
13
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski
13
YKP Gdynia
30.07.2020 POL 1523 Olga Wietek
12
YKP GDYNIA
30.07.2020 POL 1940 Filip Bil
11
YKP GDYNIA
29.07.2020 POL 1969 Hubert Szulczewski
12
SSW MOS Iława
29.07.2020 POL 2709 Wit Dmuchowski
11
SSW MOS Iława
29.07.2020 POL 7 Jakub Darkowski
12
SSW MOS Iława
29.07.2020 POL 1867 Zuzanna Liedtke
12
SSW MOS Iława
29.07.2020 POL 2072 Stanisław Nadolski
11
SSW MOS Iława
29.07.2020 GER 1288 Tom Ismar
13
NSV
28.07.2020 CZE 845 Jiri Tomes
10
JK Česká Lipa
28.07.2020 POL 2080 Piotr Jakubowski
14
PKM LOK Poznań
28.07.2020 POL 400 Daniel Śmiałowski
13
PKM LOK Poznań
28.07.2020 POL 1459 Mateusz Kuchowicz
11
PKM LOK Poznań
28.07.2020 POL 1676 Piotr Grzesiek
11
PKM LOK Poznań
28.07.2020 POL 1240 Adam Jakubowski
12
PKM LOK Poznań
28.07.2020 POL 1070 Stanisław Kasprzak
11
PKM LOK Poznań
28.07.2020 POL 402 Alan Kurzawa
12
PKM LOK Poznań
28.07.2020 POL 1538 Nela Kasprzyk
12
PKM LOK Poznań
26.07.2020 GER 1609 Joana Pfingsten
13
SVG
25.07.2020 CZE 703 Liliana Dymakova
10
YC Vysoké mýto
25.07.2020 CZE 714 Matyáš Dymak
15
YC Vysoké Mýto
25.07.2020 GER 1609 Joana Pfingsten
13
SVG
23.07.2020 GER 13363 Justus Friedrich Loeck
-
FSC
23.07.2020 CZE 12 Jan Snížek
-
VS Duchcov
23.07.2020 CZE 6 Jonáš Janota
14
Český yacht club
23.07.2020 CZE 866 David Hrubý
-
Český yacht club
22.07.2020 POL 2121 Joanna Michalska
13
UKS Yacht Club Sława
22.07.2020 POL 1576 Alicja Przybyłek
15
AZS OŚ Poznań
22.07.2020 POL 1574 Zofia Pospieszna
13
AZS OŚ Poznań
22.07.2020 POL 1272 Mikołaj Mataczyński
12
AZS OŚ Poznań
22.07.2020 POL 1427 Anna Gąsiorek
13
AZS OŚ Poznań
21.07.2020 CZE 808 Nina Paigerova
13
YC CERE
20.07.2020 POL 2025 Jakub Wegiera
14
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 POL 1909 Michał Guszcza
9
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 POL 1451 Filip Sroczyński
12
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 POL 2029 Alexander Nowak
11
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 POL 3419 Krzysztof Junczyk
12
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 GER 1061 Pauline Siepmann
14
MSC
19.07.2020 CZE 45 Tereza Ptáčková
14
YC VD
19.07.2020 CZE 65 Markéta Ptáčková
12
YC VD
19.07.2020 POL 133 Wojtek Wójcik
12
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 2090 Piotr Grendziak
12
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 1284 Jan Psiuk
12
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 4112 Aleksander Łukanowski
13
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 2119 Karol Gaj
13
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 1852 Piotr Harnasz
11
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 603 Amelia Ferenc
10
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 CZE 38 Jindřich Kaláb
15
vs Duchcov
18.07.2020 CZE 8 Barbora Valenová
13
JK Olomouc
18.07.2020 GER 1111 Bo Berthold-Mohr
16
PWV
17.07.2020 POL 2008 Maciej Kasprzak
12
SSW MOS Iława
17.07.2020 POL 2007 Alicja Alka Michalewska
13
SSW MOS Iława
17.07.2020 POL 1669 Natalia Chojnowska
13
SSW MOS Iława
17.07.2020 POL 1978 Kinga Furmanek
13
SSW MOS Iława
17.07.2020 POL 1801 Oskar Wielczyk
13
SSW MOS Iława
17.07.2020 POL 2151 Jan Rohde
12
SSW MOS Iława
17.07.2020 POL 3409 Bartosz Bilicki
13
SSW MOS Iława
17.07.2020 POL 2203 Michał Karnacewicz
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 3434 Mikołaj Głąb
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 2209 Filip Rostek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 3440 Maksymilian Luto
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 1880 Mikołaj Bujalski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 2204 Aleksandra Zybert
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 3422 Mateusz Kozłowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 POL 3435 Alicja Żuber
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17.07.2020 CZE 2051 Václav Zakoucky
10
CYK
16.07.2020 CZE 840 Jachym Klima
12
CYK
16.07.2020 CZE 820 Anna Busta
10
ČYK
16.07.2020 CZE 848 Jan Zahornacky
13
LS Kroměříž
16.07.2020 CZE 840 Jachym Klima
12
CYK
16.07.2020 CZE 870 Johana Klimova
10
CYK
16.07.2020 CZE 781 Anna Skorepova
8
CYK
16.07.2020 CZE 772 Vladimír Kováč
10
Jacht Klub Prostějov
16.07.2020 CZE 810 Richard Kováč
12
Jacht Klub Prostějov
15.07.2020 CZE 910 Petr Knorr
-
VS Duchcov
15.07.2020 SWE 4729 Melker Bondjers
13
LESS
15.07.2020 SWE 4750 Max Weber Ullman
14
MSS
15.07.2020 SWE 4837 Levi Bernhardtz
13
RÖSS
15.07.2020 SWE 4793 Hugo Hovlind
14
RÖSS
15.07.2020 SWE 4798 Annie Hinton
13
Röss
15.07.2020 SWE 4659 Selma Hård
-
KKKK
15.07.2020 CZE 318 Karolina Hejnova
13
Yacht Club Banik Ostrava
15.07.2020 CZE 833 Tatiana Bělunková
12
Yc jezero Hlučín
14.07.2020 CZE 859 Tomáš Peterka
13
Český Yacht Klub
14.07.2020 SWE 4396 Esther Lagerstrand
15
RÖSS
14.07.2020 CZE 827 Adéla Podrábská
13
SK Štětí, Yachtclub
14.07.2020 CZE 412 Zuzana Tlapáková
13
SK Štětí, Yachtclub
14.07.2020 CZE 618 Jan Kříž
12
SK Štětí, Yachtclub
14.07.2020 CZE 833 Tatiana Bělunková
12
Yc jezero Hlučín
14.07.2020 CZE 833 Tatiana Bělunková
12
Yc jezero Hlučín
13.07.2020 CZE 615 Matyas Raza
12
VS Duchcov
13.07.2020 POL 1525 Józef Krasowski
11
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 POL 1999 Jan Muszyński
13
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 POL 951 Wojciech Henryk Komenda
12
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 POL 1570 Antoni Brzozowski
11
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 CZE 817 Lukas Kraus
14
JK Ceska Lipa
11.07.2020 CZE 834 Linda Dokoupilova
14
Jachtklub Brno
11.07.2020 CZE 819 Beata Dokoupilova
12
Jachtklub Brno
11.07.2020 CZE 424 Klara Chalupnikova
12
Jachtklub Brno
11.07.2020 CZE 769 Jeremiaš Přikryl
13
LS Kroměříž
10.07.2020 GER 13252 Jonathan Schmidt
13
SSV von 1894
09.07.2020 GER 1441 Mirja Dohle
7
Segler-Verein Grossenheidorn
09.07.2020 GER 13394 Constantin Streicher
7
SVG
09.07.2020 GER 1441 Mirja Dohle
7
Segler-Verein Grossenheidorn
09.07.2020 GER 13487 Jasper Porthun
-
SSV von 1894 e.V.
09.07.2020 CZE 844 František Burda
10
JK Česká Lípa
09.07.2020 CZE 809 Kristýna Flosmanová
14
TJ Jiskra třeboň
09.07.2020 POL 2244 Igor Kawałko
13
OPTI CWM GDYNIA
09.07.2020 POL 11 Fabian Kocięda
13
OPTI CWM GDYNIA
09.07.2020 POL 2034 Natasha Anolik
14
OPTI CWM GDYNIA
09.07.2020 POL 1943 Wiktor Łasak
14
Opti CWM Gdynia
09.07.2020 POL 1138 Michał Kuchtyn
13
UKS BRYG Wrocław
09.07.2020 GER 1291 Bodo Joe Sörensen
-
MSC
09.07.2020 GER 1514 Felix Bonhagen
6
ZSK
09.07.2020 GER 1305 Clara Bonhagen
-
ZSK
08.07.2020 GER 13500 Anneli Stengel
10
YCW
08.07.2020 GER 12716 Maya Ottmann
13
MSC
08.07.2020 GER 1414 Tristen Ottmann
12
MSC
08.07.2020 GER 13021 Philip Klar
13
MSC
08.07.2020 GER 13426 Franz Schneider
-
MSC
07.07.2020 GER 13236 Gustav Grünbaum
10
Yachtclub Warnow e.V.
07.07.2020 GER 13378 Eva Lotte Grünbaum
13
Yachtclub Warnow e.V.
07.07.2020 GER 1311 Till Bergmann
-
MSC
07.07.2020 GER 1255 Lucas Porthun
14
Mühlenberger Segel-Club
07.07.2020 GER 1575 Rasmus Jensen
-
MSC
07.07.2020 GER 1061 Pauline Siepmann
14
MSC
07.07.2020 GER 1286 Jonathan Feindt
-
MSC
07.07.2020 GER 1314 Johann Kießling
10
ASV Greifswald
07.07.2020 GER 13247 Janne Marlen Schirmer
12
SSV von 1894 Schwerin
07.07.2020 GER 13602 Joris Leiskau
14
RSVM
07.07.2020 GER 13249 Moritz Borowiak
-
Schweriner Segler-Verein von 1894
07.07.2020 GER 1103 Noel Jonas Theiner
-
SSV von 1894
06.07.2020 GER 1419 Lea Sophie Claasen
14
NRV
06.07.2020 GER 1468 Jule-Johanna Blank
-
ZSK
06.07.2020 GER 1380 Paul Ulrich
10
ZSK
06.07.2020 CZE 828 Patrick Štafa
10
Moravský Yacht Klub
06.07.2020 POL 1910 Pola Wdowiak
12
KS Spójnia Warszawa
06.07.2020 CZE 828 Patrik Štafa
10
Moravský Yacht Klub
04.07.2020 GER 1537 Schäfer Mathilda
8
MYC
04.07.2020 GER 1176 Tom Struve
-
Kyc
03.07.2020 GER 1177 Leonard Von Holtum
15
WSVL
03.07.2020 POL 3553 Antoni Nazimek
15
JKW Poznań
03.07.2020 POL 2101 Stanisław Cholewicki
13
JKW Poznań
03.07.2020 POL 1728 Jan Kamieński
14
JKW Poznań
03.07.2020 POL 3553 Stanisław Wojda
14
JKW Poznań
03.07.2020 POL 1547 Andrzej Nycz
14
JKW Poznań
03.07.2020 POL 1492 Paweł Romanowicz
15
JKW Poznań
03.07.2020 POL 2142 Zuzanna Borucka
13
JKW Poznań
03.07.2020 POL 1739 Szymon Rossa
14
JKW Poznań
02.07.2020 GER 1290 Maximilian Von Geyr
12
Kieler Yacht-Club
02.07.2020 GER 1310 Marleen Bickert
-
YCL
02.07.2020 GER 1324 Caspar Schneider
-
YCL
02.07.2020 GER 1556 Esther Rodenhausen
15
Mühlenberger Segel Club
02.07.2020 GER 1517 Leif Lüders
-
Kieler Yacht Club
02.07.2020 GER 1176 Tom Struve
-
Kyc
02.07.2020 GER 1584 Carl Frederik Schwall
15
Kieler Yacht-Club
02.07.2020 GER 1583 Till Heimann
13
Kieler Yacht Club
02.07.2020 GER 1350 Titus Rosotzki
13
Kieler Yacht Club
02.07.2020 GER 1555 Constantin Bötsch
13
Bayerischer Yachtclub
01.07.2020 GER 1610 Lysander Wintet
-
NRV
01.07.2020 GER 1480 Demir Toran Onay
-
Segelclub Hansa Münster
01.07.2020 GER 1467 Loris Auracher
12
VSaW
01.07.2020 GER 13551 Clara Sigge
-
ETUF
01.07.2020 GER 1470 Paul Sigge
-
ETUF
01.07.2020 GER 1007 Levian Buescher
-
DYC
01.07.2020 GER 1366 Morten B. Borchardt
13
LYC
01.07.2020 GER 1393 Josh Alexander BERKTOLD
-
ETUF
01.07.2020 GER 1214 Leif Kaehler
13
NRV

Miejsce regat

Wietrzne akweny, rozbudowana żeglarska infrastruktura i sympatyczna atmosfera powodują, że organizowane tu regaty, każdorazowo cieszą się dużym zainteresowaniem.

Miejscem organizacji regat będzie Marina Dziwnów. Wyścigi będą rozgrywane na akwenie Zatoki Pomorskiej Morze Bałtyckie. Akwen rezerwowy Zalew Kamieński.

Miejsce

Marina Dziwnow

Dziwnów, ul. S. Żeromskiego 30,

Telefon: +48 91 38 11 235; Telefon kom.: 501 958 836

GPS: 54°01’34’’N, 14°46’03’’E

Gmina Dziwnów dla turysty, żeglarza, sportowca, inwestora (pdf)

Zakwaterowanie

Aktualnie pracujemy nad przygotowaniem atrakcyjnej oferty dotyczącej zakwaterowania. Niebawem zamieścimy stosowne linki z adresami rekomendowanych lokalizacji.

Koordynator

Arkadiusz Lenkowski telefon +48 605 332 155, e-mail: a.lenkowski@post.pl