Miedzynarodowe Mistrzostwa

Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist 2018

Kiedy

14 - 16 września 2018
Planowany start godz. 11:00

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO
to jedna z najważniejszych imprez żeglarskich w klasie Optimist w Polsce i Europie.

Od lat cieszy się dużym uznaniem i niesłabnącym prestiżem, ściągając na każdą ze swoich edycji liczne grono zawodników z kraju i zagranicy. Biorąc pod uwagę fakt, iż klasa Optimist jest najpopularniejszą na świecie klasą żeglarską, regatom rozgrywanym w tej klasie każdorazowo towarzyszy duże zainteresowanie mediów i środowisk żeglarskich. Główną bazą regat jest Marina Dziwnów. To sprawdzony już w tego typu przedsięwzięciach obiekt. Tutaj znajdowało się centrum wydarzeń podczas Mistrzostw Świata w klasie Laser Radial w roku 2014 czy Mistrzostw Świata w klasie Opitmist w roku 2015.

Wyniki 2017

Wyniki 2016

Tomasz Figlerowicz

Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist

Program regat

Szczegółowy program zostanie zamieszczony w późniejszym terminie.

Sponsorzy

Chcesz zostać sponsorem? lp.oksp@tkatnok

Partnerzy

WARUNKI UCZESTNICTWA

Organizator wprowadza limit dopuszczenia do regat 320 zawodników w tym rezerwuje dla zawodników Polskich min 150 miejsc.

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem strony www.zgloszenia-online.pl lub formularza on - line dostępnego pod adresem polishoptimist.sailingnet.pl.
Podczas procedury zgłoszeniowej w miejscu regat wymagane są następujące dokumenty:

dowód wpłaty wpisowego do regat,

ubezpieczenie OC na sumę gwarancyjną minimum 1.500.000 EUR,

aktualne badanie lekarskie

potwierdzenie opłaconych aktualnych składek PSKO


Zalecana forma rejestracji dla zawodników z Polski www.sailingnet.pl

Lista zawodników zgłoszonych online

Formularz zgłoszeniowy

100 zł

Do 07/09/2018

Zawodnicy, którzy dopełnią procedury zgłoszeniowej w powyższym terminie. 40 euro dla zawodników zagranicznych.

150 zł

Po 07/09/2018

Zawodnicy, którzy nie dopełnią procedury zgłoszeniowej w powyższych terminach, podlegają opłacie wpisowego podwyższonej o 50%.

Lista startowa

Liczba zawodników (268)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
14.09.2018 SWE 4678 Olof Holmberg
15
KSSS
14.09.2018 POL 2057 Natalia Kilar
14
YK Stal Gdynia
14.09.2018 POL 1472 Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA
11.09.2018 POL 39 Andrzej Nycz
13
Pkm Lok Poznań
10.09.2018 POL 2212 Mateusz Graczyk
11
CSW "OPTY" USTKA
08.09.2018 POL 1915 Filip Fajfer
16
KŻ Horn Kraków
08.09.2018 POL 2068 Kacper Bąk
14
KŻ Horn Kraków
08.09.2018 POL 16 Kasia Wajdowska
15
KŻ Horn Kraków
08.09.2018 POL 110 Jan Pacheco
13
KŻ Horn Kraków
07.09.2018 GER 12954 Mia Möllemann
13
Berliner Yacht Club
07.09.2018 SWE 4755 Cornelia Widestam
14
KKKK
06.09.2018 POL 51 Hubert Adamów
14
KS Dobra Marina
06.09.2018 POL 13 Michał Szklarz
14
KS Dobra Marina
06.09.2018 POL 1754 Jan Borowiak
14
KS Dobra Marina
06.09.2018 POL 175 Aleksander Nowakowski
11
KS Dobra Marina
06.09.2018 CZE 704 Liliana Dymáková
9
YC Vysoké Mýto
06.09.2018 CZE 703 Matyáš Dymák
14
YC Vysoké Mýto
05.09.2018 FIN 1073 Olav Hamel
13
BS
05.09.2018 CZE 829 Matěj Kučera
7
TJ Lanškroun - Yacht Club
05.09.2018 POL 1666 Katarzyna Płaza
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
05.09.2018 POL 1555 Blanka Bobula
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
05.09.2018 POL 1973 Zofia Michałeczko
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
05.09.2018 POL 1975 Maja Kwiek
12
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 2200 Kaja Śledzińska
14
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 2000 Ignacy Oźminkowski
15
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 1999 Jakub Tomczyński
16
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 2030 Adam Turczynowicz
14
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 1879 Ludwik Grzelak
16
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 1906 Gustaw Kwiek
13
KS Spójnia Warszawa
04.09.2018 POL 1439 Szymon Wójcik
14
WKŻ Wolsztyn
04.09.2018 CZE 828 Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub
03.09.2018 POL 2138 Max Berliński
13
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 1932 Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 1862 Zuzanna Zielińska
13
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 2040 Zofia Kucharska
13
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 2108 Julia Wróblewska
13
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 1925 Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 2141 Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 966 Lena Cituk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1364 Jan Fuk
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1887 Mikołaj Strupiński
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 LTU 450 Rokas Golubovas
-
Bangputys
03.09.2018 LTU 469 Deimantas Valeika
-
Bangputys
03.09.2018 LTU 473 Matas Kniubas
-
Bangputys
02.09.2018 LTU 865 Mingailė Plučaitė
10
Bangputys
02.09.2018 LTU 383 Rokas Rimša
11
Bangputys
02.09.2018 LTU 323 Saule Pajarskaite
14
Bangputys
02.09.2018 CZE 817 Lukas Kraus
13
YC Ceska Lipa
02.09.2018 POL 333 Michał "KORNIK" Skawiński
12
KS SPÓJNIA WARSZAWA
01.09.2018 CZE 819 Beáta Dokoupilova
11
Jachtklub Brno
01.09.2018 CZE 834 Linda Dokoupilova
13
Jachtklub Brno
01.09.2018 POL 1888 Joanna Dyja
14
WTW Warszawa
30.08.2018 POL 1865 Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1561 Zuzanna Ołowiak
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1551 Maciej Iliński
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1452 Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1869 Pola Dzik
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1764 Dominika Ołowiak
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1799 Iwo Reński
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 2071 Mateusz Gwóźdź
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1674 Szczepan Damasiewicz
16
YKP GDYNIA
30.08.2018 POL 2072 Gracjan Grzech
16
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 2112 Jerzy Sukow
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 2126 Gustaw Miciński
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1903 Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1982 Jan Witkowiak
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1626 Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1444 Oskar Ponto
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1904 Igor Wójcik
13
YKP Gdynia
30.08.2018 CZE 550 Michal Halouzka
14
MYK
30.08.2018 GER 12228 Skipp Frahm
12
BYC
29.08.2018 CZE 615 Matyas Raza
11
VS Duchcov
29.08.2018 CZE 38 Jindrich Kalab
14
VS Duchcov
29.08.2018 POL 1971 Aleksandra Bobula
15
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
29.08.2018 POL 1974 Hanna Michałeczko
14
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
29.08.2018 GER 13115 Finja Waldheuer
13
Etuf
28.08.2018 SWE 4539 Emil Gustavsson
14
Lbsk
28.08.2018 POL 825 JAN WIŚNIEWSKI
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
28.08.2018 POL 1137 MARIANNA GĘBICKA
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA
28.08.2018 POL 2206 SZYMON ROZUM
14
MKS Dwójka Warszawa
28.08.2018 POL 1788 ANTONI KILISZEK
13
MKS Dwójka Warszawa
28.08.2018 POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK
13
MKS Dwójka Warszawa
28.08.2018 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA
14
MKS Dwójka Warszawa
28.08.2018 POL 1448 HANNA KORSAK
13
MKS Dwójka Warszawa
28.08.2018 POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI
11
MKS Dwójka Warszawa
28.08.2018 SWE 4682 Lea Maurer
14
KSSS
28.08.2018 GER 11721 Mathilde Blaurock
14
Potsdamer Yachtclub
27.08.2018 CZE 858 Adam Jaros
-
MYK
27.08.2018 POL 1861 Sebastian Kaczanowski
15
OPTI ODRA Wrocław
27.08.2018 SWE 4717 Elisa Lindskog
15
Royal Swedish Yacht Club
27.08.2018 SWE 4684 Agnes Hagby
15
LDSS
27.08.2018 POL 2403 Pola Schmidt
14
OPTI CWM GDYNIA
27.08.2018 POL 2033 Julia Schmidt
16
OPTI CWM GDYNIA
27.08.2018 POL 1660 Zuzanna Figel
16
OPTI CWM GDYNIA
27.08.2018 POL 2031 Fabian Kocięda
12
OPTI CWM GDYNIA
27.08.2018 POL 2034 Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA
27.08.2018 POL 11943 Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia
27.08.2018 POL 2148 Jakub Modzelewski
15
ŻMKS Poznań
27.08.2018 POL 1050 Szymon Rossa
13
ŻMKS Poznań
27.08.2018 POL 1278 Adam Cwojdziński
13
ŻMKS Poznań
27.08.2018 POL 1871 Wojciech Stefaniak
13
ŻMKS Poznań
25.08.2018 SWE 4784 Wilhelm Dahlberg
13
Boo SS
25.08.2018 SWE 4500 Malcolm Dahlberg
11
Boo SS
25.08.2018 NOR 3881 Vetle Stoen
13
nesodden Seilforening
25.08.2018 NOR 3887 Balder Stoen
15
Nesodden Seilforening
25.08.2018 NOR 3981 Philip Forslund
12
Nesodden Seilforening
25.08.2018 CZE 813 Vojtěch Klíma
-
ČYK
25.08.2018 GER 13200 Leonie Böcker
12
PYC
25.08.2018 POL 1829 Stanisław Wojda
13
JKW Poznań
25.08.2018 POL 1728 Jan Kamieński
13
JKW Poznań
25.08.2018 POL 2551 Jerzy Gałęza
12
JKW Poznań
25.08.2018 POL 1438 Zuzanna Borucka
12
JKW Poznań
25.08.2018 POL 978 Grzegorz Janicki
14
JKW Poznań
24.08.2018 GER 13238 Bastian Weber
13
Yacht-Club am Tegernsee
24.08.2018 POL 2177 Patryk Chełkowski
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2605 Magdalena Skórnóg
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
24.08.2018 POL 2160 Jakub Kluk
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2164 Kamil Stemplewski
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.08.2018 POL 2006 Amelia Potejko
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.08.2018 POL 2166 DOMINIKA GRALA
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 1883 Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów
24.08.2018 POL 1884 Adrian Majdosz
14
UKS Barnim Goleniów
24.08.2018 POL 188 Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów
24.08.2018 POL 664 Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów
24.08.2018 POL 1745 Marek Szczepankowski
14
UKS Barnim Goleniów
24.08.2018 POL 5 Anna Chomont
14
UKS Barnim Goleniów
23.08.2018 SWE 4793 Hugo Hovlind
13
LJS
23.08.2018 SWE 4752 Emil Hovlind
15
LJS
23.08.2018 ITA 8915 Marco Franceschini
13
Fraglia Vela Riva
23.08.2018 GER 1278 Matti Rodrian
13
Fürstenberger Yachtclub FbgY
22.08.2018 SWE 4751 Hanna Martinsson
15
Linköpings Jolleseglarklubb
21.08.2018 ITA 9105 MATTIVI EMMA
14
FRAGLIA VELA RIVA
21.08.2018 GER 1281 Willy Bo Sörensen
14
Mühlenberger Segelclub
21.08.2018 CZE 812 Ondřej Šindelka
13
MYK
21.08.2018 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 935 HANNA KOZŁOWSKA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 GER 1187 Till Fiedler
14
Segelclub Schwielochsee e.V.
21.08.2018 GER 13041 Hermina Schmidtchen
13
Segelclub Schwielochsee e.V.
20.08.2018 CZE 788 Michal Rais
13
YC SK Štětí
20.08.2018 CZE 827 Vojtěch Tlapák
14
YC SK Štětí
20.08.2018 CZE 784 Zuzana Tlapáková
12
YC SK Štětí
20.08.2018 POL 1889 Jeremi Dąbrowski
14
UKS Barnim Goleniów
20.08.2018 POL 2121 Joanna Cymerman
15
UKS Barnim Goleniów
20.08.2018 POL 1868 Maciej Cymerman
13
UKS Barnim Goleniów
20.08.2018 POL 1922 Krzysztof Olejnik
14
UKS Barnim Goleniów
20.08.2018 IRL 1537 Ciara O’Regan
15
Royal Saint George Yacht Club
20.08.2018 IRL 1600 Lauren O’callaghan
15
Royal Saint George Yacht Club
20.08.2018 POL 1801 Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 1669 Natalia Chojnowska
12
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 1853 Kinga Furmanek
12
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 1867 Jan Klinicki
12
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 1923 Jakub Dąbek
15
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 1763 Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 1614 Iga Wielczyk
14
SSW MOS Iława
19.08.2018 SWE 4749 Filippa Boman
13
HjBK
19.08.2018 POL 1957 Wanda Szylińska
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
19.08.2018 POL 5119 Kajetan Kaska
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
19.08.2018 POL 922 Jakub Podgórny
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
18.08.2018 CZE 809 Kristýna Eva Flosmanová
-
TJ Jiskra Třeboň
18.08.2018 ITA 8913 MOSE' BELLOMI
12
FRAGLIA VELA RIVA
18.08.2018 ITA 8118 MALIKA BELLOMI
14
FRAGLIA VELA RIVA
18.08.2018 SWE 4634 Rasmus Wannfors
15
BooSS
17.08.2018 CZE 8 Barbora Valenová
12
JK Olomouc
17.08.2018 SWE 4735 Malcolm Graner
14
Boo SS
16.08.2018 IRL 1611 Richard Mc Sweeney
15
ROYAL CORK YACHT CLUB
16.08.2018 IRL 1570 Jamie Venner
15
ROYAL CORK YACHT CLUB
16.08.2018 IRL 1614 Ben O Shaughnessy
13
ROYAL CORK YACHT CLUB
16.08.2018 ITA 9101 Lorenzo Ghirotti
11
Fraglia Vela Malcesine
16.08.2018 ITA 8937 Manuel Henk Vos
11
Fraglia Vela Malcesine
16.08.2018 ITA 8163 Gabriele De Noe
15
Fraglia Vela Malcesine
16.08.2018 ITA 8802 Matteo Ciaglia
13
Fraglia Vela Malcesine
16.08.2018 ITA 8801 Mia Benamati
13
Fraglia Vela Malcesine
15.08.2018 POL 1151 Alicja Przybyłek
14
AZS Poznań
15.08.2018 POL 2125 Michał Koczorowski
14
AZS Poznań
15.08.2018 POL 1230 Alicja Koczorowska
12
AZS Poznań
15.08.2018 POL 212 Karolina Gajdzińska
14
AZS Poznań
15.08.2018 POL 1576 Antoni Sopata
16
AZS Poznań
15.08.2018 POL 1229 Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań
15.08.2018 POL 1390 Kacper Młodzianowski
14
AZS Poznań
15.08.2018 POL 920 Maksymilian Kruczyński
13
AZS Poznań
15.08.2018 POL 1140 Aleksandra Borucka
13
AZS Poznań
15.08.2018 POL 90 Marcel Montrymowicz
15
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1950 Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1947 Agnieszka Pawłowska
16
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 926 Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1758 January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1070 Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1593 Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1018 Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1751 Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1985 Korneliusz Dębiak
16
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1943 Rafał Pogorzelski
16
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 ITA 8917 Alex Demurtas
13
Fraglia Vela Riva
15.08.2018 SWE 4426 Levi Bernhardtz
12
RÖSS
14.08.2018 SWE 4632 Leo Fagerberg
13
KKKK
14.08.2018 SWE 4659 SELMA HÅRD
12
KKKK
14.08.2018 GER 1250 Roepke Eleonora
-
SGS Scwielochsee e.V.
14.08.2018 SWE 4628 Erik Norlén
14
KSSS
13.08.2018 GER 13083 Henrik Kulik
13
Eisenbahner Segelverein Kirchmöser
13.08.2018 SWE 4764 Ida Elfving
15
KSSS
13.08.2018 GER 13649 Hannes Braune
-
Segelclub Märkischer Adler e.V.
12.08.2018 SWE 4507 Julius Balkfors
15
Skanörs Båtklubb
11.08.2018 SWE 4610 Hanna Gaskell-Brown
15
Råå Jolleklubb
09.08.2018 GER 13612 Theodor Schwanebeck
12
RSVM
08.08.2018 SWE 472 Jakob Graner
15
KSSS
08.08.2018 SWE 4788 Sebastian Delgado
13
MSS
07.08.2018 SWE 4686 Alice Bergelin
15
LerSS
07.08.2018 SWE 4744 Leo Birgersson
13
MSS
07.08.2018 SWE 4633 Julia Leuckfeld
13
Royal Swedish Yacht Club
06.08.2018 SWE 4781 Lukas Lindström
15
KKKK
06.08.2018 POL 4112 Jan Zamojski
13
UKS Żeglarz Wrocław
06.08.2018 POL 396 Paweł Romanowicz
14
UKS Żeglarz Wrocław
06.08.2018 POL 1750 Filip Nosol
12
UKS Żeglarz Wrocław
06.08.2018 SWE 4763 Philip Bjorkman
14
MSS
05.08.2018 GER 1314 Carl Krause
14
RSC92
05.08.2018 GER 1333 Luna Von Weidenbach
-
Bayerischer Yacht Club
04.08.2018 SWE 4461 Annie Hinton
12
Röss
03.08.2018 SWE 4624 TEA ZEEBERG
14
LDSS
03.08.2018 SWE 4605 Julia Werton
14
LDSS
03.08.2018 SWE 4700 Max Zetterström
13
BoSS
02.08.2018 SWE 4658 Maxine Hjort
15
KSSS
30.07.2018 GER 1232 Valentina Steinlein
13
Bayerischer Yacht-Club
30.07.2018 GER 12211 Annabelle Maxima Knoop
-
Potsdamer Yacht Club
29.07.2018 GER 1005 Samuel Tolckmitt
13
Potsdamer Yacht Club
29.07.2018 GER 1173 Clara Held
-
PYC
29.07.2018 GER 1059 Moritz Peschke
14
Potsdamer Yacht Club
28.07.2018 GER 1102 Martin Erdmann
14
WSC 1925
28.07.2018 GER 12414 Marit Krüger
-
Segel-Club "AHOI" (SCA)
27.07.2018 GER 1169 Emma Mahnke
14
RSVM
15.07.2018 POL 2036 Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2154 Hanna Burdziej
15
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2152 Wiktoria Hałabaty
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2101 Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2024 Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
10.07.2018 SWE 4099 Jonatan Roijer
14
LDSS
05.07.2018 GER 1300 Constantin Bötsch
12
Bayerischer Yachtclub
27.06.2018 SWE 4636 Jakob Back
15
LBSK
27.06.2018 GER 1103 Reamonn Theiner
14
Segelverein Schwanenhalbinsel
25.06.2018 GER 1090 Mathilda Schäfer
7
Münchner Yacht Club
22.06.2018 POL 1645 Michał Biedalak
14
JKW Poznań
22.06.2018 POL 2142 Hanna Wiszniowska
14
JKW Poznań
22.06.2018 POL 1611 Antoni Nazimek
14
JKW Poznań
22.06.2018 POL 1622 Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań
21.06.2018 GER 1233 Johann Emmer
-
Verein Seglerhaus am Wannsee
20.06.2018 SWE 4775 Erik Bengtsson
13
BKSS
19.06.2018 POL 1644 Nina Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
19.06.2018 POL 1917 Filip Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
19.06.2018 POL 2042 Tymon Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
19.06.2018 POL 910 Wojciech Jankowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
19.06.2018 POL 1757 Rafał Górski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
19.06.2018 POL 1827 Ewa Lewandowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
19.06.2018 POL 2043 Lilia Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
18.06.2018 THA 18 M.L.Weka Bhanubandh
12
Thailand
17.06.2018 GER 1320 Severin Gericke
13
YCaT
16.06.2018 GER 11776 Max Meindl
17
Berliner Yacht-Club
16.06.2018 GER 1301 Louisa Müller
14
BYC
14.06.2018 GER 1011 Xaver Schwarz
13
CYC
14.06.2018 GER 1311 Caspar ILGENSTEIN
13
Mühlenberger Segel-Club
14.06.2018 GER 12877 Hannes Schuetze
14
Berliner Yacht Club
14.06.2018 GER 1014 David Buchler
13
Berliner Yacht-Club
14.06.2018 GER 1277 Moritz Wagner
13
DTYC
14.06.2018 GER 1317 Lea Adolph
13
DTYC
14.06.2018 GER 1210 Henrik Peters
14
Mühlenberger Segel-Club e.V.
12.06.2018 POL 1110 Janina Dmochowska
13
MKŻ ARKA Gdynia
12.06.2018 POL 1878 Mateusz Narloch
14
MKŻ ARKA Gdynia
12.06.2018 POL 2119 Aleksander Bury
14
MKŻ ARKA GDYNIA
12.06.2018 POL 1778 Michał Maziara
14
MKŻ ARKA GDYNIA
10.09.2018 POL 177 Kolikow Franciszek
-
UKŻ BŁĘKITNI
09.09.2018 POL 2057 Natalia Kilar
14
YKl Stal Gdynia
08.09.2018 POL 2059 Maksymilian Kowalczyk
14
KŻ Horn Kraków
05.09.2018 CZE 765 Adam Popov
-
Český Yacht Club
05.09.2018 GER 1015 Riccardo Honold
10
Bodensee Yachtclub Überlingen
05.09.2018 POL 2020 Emilia Roszkowska
15
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 2074 Karolina Gała
14
KS Spójnia Warszawa
05.09.2018 POL 2027 Filip Olszewski
13
KS Spójnia Warszawa
04.09.2018 LAT 137 Elza Cibule
16
RJK
03.09.2018 POL 2118 Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia
03.09.2018 POL 1780 Szymon Kolka
11
YKP Gdynia
03.09.2018 RUS 3339 Ivan Mikhalev
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
30.08.2018 POL 1443 Hubert Łobaczewski
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1522 Tymoteusz Wysocki
14
YKP Gdynia
29.08.2018 POL 1973 Aleksandra Mac
15
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
29.08.2018 POL 2888 Wiktor Arian
15
UKS Sailing Team Rzeszów
28.08.2018 POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI
13
MKS Dwójka Warszawa
27.08.2018 POL 1288 Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia
27.08.2018 POL 203 Małgorzata Figel
13
OPTI CWM GDYNIA
27.08.2018 POL 1049 Teresa Zawal
15
ŻMKS Poznań
25.08.2018 POL 1648 Jakub Zakrzewski
13
JKW Poznań
25.08.2018 POL 927 Hubert Marciniak
13
JKW Poznań
25.08.2018 POL 2555 Jan Sawicki
11
JKW Poznań
25.08.2018 POL 965 Laura Urbańska
10
JKW Poznań
25.08.2018 POL 12 Klaudia Lipińska
9
JKW Poznań
24.08.2018 POL 1924 Jakub Kamiński
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2168 Joanna Fabisiak
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 708 Stanisław Maik
13
UKS Barnim Goleniów
21.08.2018 POL 15 INKA KOZA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 8 AGATA GOLEC
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI
10
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 2121 Joanna Michalska
10
UKS YC Sława
20.08.2018 RUS 2005 Artem Krupachev
14
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 1301 Sergei Parfenov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 1790 Ilia Haritonov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 1149 Igor Kamalov
15
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 IRL 1537 O’Regan O’Regan
15
Royal Saint George Yacht Club
20.08.2018 POL 1482 Roch Dmuchowski
13
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 2007 Alicja Michalewska
12
SSW MOS Iława
20.08.2018 POL 2008 Maciej Kasprzak
11
SSW MOs Iława
19.08.2018 POL 1960 Miłosz Samek
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
15.08.2018 POL 157 Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań
15.08.2018 POL 1018 August Sobczak
11
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 SWE 4715 Simon Hardner
13
KKKK
13.08.2018 CZE 4456 324 234
-
tgm
05.08.2018 GER 1221 Franz Krause
9
RSC92
04.08.2018 POL 133 Wojtek Wójcik
11
Ts Kuźnia Rybnik
04.08.2018 POL 7 Janek Psiuk
11
Ts Kuźnia Rybnik
22.07.2018 GER 1261 Philipp Riedel
12
Potsdamer Yacht Club
15.07.2018 POL 2023 Jakub Marciniak
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2153 Zuzanna Dominikowska
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
14.07.2018 GER 1259 Theodor Eddy Von Bülow
14
PYC
10.07.2018 GER 1001 Hannah Lanzinger
-
Chiemsee Yacht Club
02.07.2018 GER 1310 Anna Barth
15
MSC
22.06.2018 POL 1422 Krzysztof Junczyk
11
UKS FIR WARSZAWA
22.06.2018 POL 1424 Jakub Wegiera
13
UKS FIR WARSZAWA
19.06.2018 GER 1325 Celine Möbius
14
HSC
19.06.2018 POL 1753 Michał Jankowski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
18.06.2018 GER 1231 Julius Steiner
14
MYC
16.06.2018 GER 1164 Benedikt Knapp
17
YCSS
16.06.2018 POL 959 Maciej Placzke
13
UKS FIR WARSZAWA
16.06.2018 POL 1470 Alexandre Vidal
11
UKS FIR WARSZAWA
16.06.2018 POL 1451 Witold Onisk
13
UKS FIR WARSZAWA
16.06.2018 POL 1800 Jakub Kosowski
12
UKS FIR WARSZAWA
15.06.2018 GER 13132 Vincenzo Reuter
14
MYC
15.06.2018 POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI
14
BRE MANAGEMENT SP. Z O.O. - Klub Żeglarski
15.06.2018 GER 13428 Johanna Von Lepel
-
Berliner Yacht-Club
14.06.2018 GER 1009 Frederik Steuerer
14
ASC

Miejsce regat

Wietrzne akweny, rozbudowana żeglarska infrastruktura i sympatyczna atmosfera powodują, że organizowane tu regaty, każdorazowo cieszą się dużym zainteresowaniem.

Miejscem organizacji regat będzie Marina Dziwnów. Wyścigi będą rozgrywane na akwenie Zatoki Pomorskiej Morze Bałtyckie. Akwen rezerwowy Zalew Kamieński.

Miejsce

Marina Dziwnow

Dziwnów, ul. S. Żeromskiego 30,

Telefon: +48 91 38 11 235; Telefon kom.: 501 958 836

GPS: 54°01’34’’N, 14°46’03’’E

Gmina Dziwnów dla turysty, żeglarza, sportowca, inwestora (pdf)

Zakwaterowanie

Aktualnie pracujemy nad przygotowaniem atrakcyjnej oferty dotyczącej zakwaterowania. Niebawem zamieścimy stosowne linki z adresami rekomendowanych lokalizacji.

Koordynator

Arkadiusz Lenkowski telefon +48 605 332 155, e-mail: a.lenkowski@post.pl